امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کنترل ولو فیشر D3 FloPro ، قیمت کنترل ولو فیشر D3 FloPro ، نمایندگی فروش کنترل ولو فیشر D3 FloPro

کنترل ولو فیشر D3 FloPro ، که از یک روش فشرده ، ناهموار برای خاموش/ روشن کردن یا خفه کردن است و از تکنولوژی FLOPRO استفاده می‌کند که میتوان از دو نوع کنترل پنوماتیک و الکتریکی استفاده نمود . دیگر کاربرد های کنترل ولو فیشر D3 FloPro زمان فشار بالا در گاز طبیعی تولید ، فشرده‌ سازی و پردازش میباشد

کنترل ولو فیشر D3 FloPro برای استفاده به عنوان یک شیر تخلیه در گاز ایده‌ آل است. 

متریال کنترل ولو فیشر D3 FloPro به نحویست که با دما های پایین سازگار بوده و اجازه استفاده در برنامه‌های کاربردی را می‌دهد. کم‌تر از ۴۶ درجه سانتی گراد (۵۰ درجه F).

مشخصات کنترل ولو فیشر D3 FloPro

طراحی ، تعمیر و نگهداری آسان

تریم را می‌توان با پاک کردن اتصالات حفظ کرد.

نرخ جریانکنترل ولو فیشر D3 FloPro امکان تنظیم ظرفیت جریان بدون تغییر تریم را داشته و به این ترتیب ، یک تریم ساده می‌تواند برای بیش از یک نیاز به جریان استفاده شود، که باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و هزینه‌های تعمیرات میگردد.

سیستم پکیج بارگیری زنده - پکیج این سیستم یک بسته بنیادی بهبود یافته برای کمک و جلوگیری از از دست دادن یک فرآیند ارزشمند و خطرناک مایعات یا گاز فراهم می‌کند که شامل پکیج enviro - SEAL است فن‌ آوری که برای کاهش نگهداری پکیج و کنترل انتشار گازهای گلخانه‌ ای عالی میباشد.

 

فیشر امرسون یکی از قدیمی ترین و در عین حال معتبر ترین و پر طرفدارترین برند های جهانی در عرصه تولید انواع کنترل ولو میباشد که پتروتایگا نمایندگی فروش و تامین کننده کنترل ولو فیشر در ایران میباشد.

Fisher D3 FloPro Control Valve - Emerson

جهت دریافت کاتالوگ کلیک کنید

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با مشاوران ما تماس حاصل نمایید . ( مشاوره رایگان )

 

آقای یوسفی 09122250251 - 02133950604 - 02133951105