امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کنترل ولو فیشر cryogenic ، نمایندگی کنترل ولو برودتی فیشر ، گلوب ولو فیشر cryogenic 

کنترل ولو برودتی فیشر ( cryogenic ) تیپ گلوب ولو ، تک پورت و از آلیاژ استنلس استیل ساخته شده‌است . کنترل ولو برودتی فیشر ( cryogenic ) برای تامین ، امحاء کردن یا دور کردن و کنترل مایعات و گاز ها در دما های برودتی به اندازه -۱۹۸ درجه سانتی گراد (-۳۲۵ ° F) طراحی شده‌ است. در صورت نیاز ، کنترل ولو برودتی فیشر ( cryogenic ) می‌تواند به طور قابل اطمینانی برای کاربردهای خاص در صنایع پردازش شیمیایی و هیدروکربن ، مانند خدمات گاز طبیعی مایع ، خدمات لازم را فراهم کنند. 

 

مشخصات کنترل ولو برودتی فیشر ( cryogenic )

آلیاژ استنلس استیل ، آب بندی تخصصی

، و درپوش اضافی برای بر آورده کردن شرایط دمایی برودتی طراحی شده‌اند.

نشیمنگاه فلزی به فلز ساخته‌ شده و برای فراهم کردن shutoff قابل‌ اتکا و محکم در دمای محیط و هم برودتی و بدون نیاز به همپوشی متناوب طراحی و تولید شده‌ است. 

الزامات جریان پایین را می‌توان با ظرفیت محدود تریم استاندارد یا با ریز - فرم میکرو، یا پلاگ شیر جریان و میکرو - satisfied ارضا کرد.

تست برودتی کلی در طول توسعه طراحی شیر نیاز به تست سرمای سخت برای بسیاری از کاربردها را کاهش می‌دهد ، که منجر به تحویل سریع‌ تر و ارزش بیشتر می‌شود.

 

فیشر امرسون یکی از قدیمی ترین و در عین حال معتبر ترین و پر طرفدارترین برند های جهانی در عرصه تولید انواع کنترل ولو میباشد که پتروتایگا نمایندگی فروش و تامین کننده کنترل ولو فیشر در ایران میباشد.

fisher cryogenic control valves

جهت دریافت کاتالوگ کلیک کنید

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با مشاوران ما تماس حاصل نمایید . ( مشاوره رایگان )

 

آقای یوسفی 09122250251 - 02133950604 - 02133951105